ГОЛОВНА
ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ
ПРО БАНК
ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМЦЯМ
ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ
БАНКАМ
НОВИНИ
ВАКАНСІЇ
ФОНД ГАРАНТУВАННЯ
ПС «FLASHPAY»
ДЕПОЗИТАРНА УСТАНОВА
КОНТАКТИ
Курси валют: Київ, 19.12.2018
Валюта Купівля Продаж НБУ
USD 27.200 28.200 27.8479
EUR 30.000 32.000 31.6826
RUB 0.380 0.450 0.4172
Конвертер валют
   
Приєднуйтесь до нас у facebook:   Разработка: KiitDesign
   Каталог: Ukrbox.com

ГОЛОВНА

ГОЛОВНА

   
ПрАТ «Банк Фамільний» є учасником ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
   

   
   
ПрАТ «Банк Фамільний» та створена ним
   Внутрішньодержавна платіжна система «FLASHPAY»

   запрошують до співробітництва
   банки, небанківські фінансові установи та інших суб’єктів господарювання,
   які зацікавлені у прийманні платежів на користь постачальників послуг

   
   З 2008 року ПрАТ «БАНК ФАМІЛЬНИЙ» стратегічно зосередився на ринку періодичних платежів населення на користь постачальників товарів / робіт /послуг (далі – Постачальники). У рамках цієї стратегії Банк уклав:
   
    - понад 4000 договорів з Постачальниками, серед яких як загальнонаціональні , так і регіональні суб'єкти господарювання (підприємства комунального господарства, оператори мобільного зв'язку, провайдери кабельного телебачення та доступу до Інтернету, тощо);
   
    - договори з усіма українськими мережами платіжних терміналів, 50 банками й декількома великими Інтернет-платформами (далі – Партнери) по прийому платежів на користь Постачальників.
   
    Таким чином, Банк має найбільшу в країні партнерську мережу пунктів прийому платежів.
   
    Для оптимізації роботи з Партнерами ПрАТ «БАНК ФАМІЛЬНИЙ» у 2014 р. зареєстрував у Національному банку України власну платіжну систему – «FLASHPAY», що має у найближчій перспективі набути статусу міжнародної. На сьогодні її членами є, крім самого «Фамільного», ще 42 фінансові установи.
   
    Правила ПС «FLASHPAY» дозволяють здійснювати:
   
    * перекази, як на користь зареєстрованих у ній Постачальників, так і по зазначеним самим платником реквізитам (у т.ч. на карткові рахунки фізичних осіб);
   
    * перекази на користь державних органів (наприклад, сплата штрафів за порушення Правил дорожнього руху);
   
    * перекази на користь фізичної особи з виплатою готівкою в касі учасника ПС або його агента.
   
    Для забезпечення технічної взаємодії з Постачальниками й Партнерами в Банку створений свій процесінговий центр, що має достатній штат висококваліфікованих фахівців. Це дозволяє швидко вирішувати всі питання, пов'язані як з підключенням до білінгу Постачальника, так і щоденною обробкою прийнятих платежів.
   
    Крім того, нашими програмістами розроблене й успішно застосовується програмне забезпечення для прийому платежів на касах і в платіжних терміналах самообслуговування.
   
    Поряд з потенційними Партнерами, ми запрошуємо до співробітництва і Постачальників, пропонуючи їм наступні можливості:
   
    - партнерська мережа з понад 22 тис. пунктів приймання платежів (далі – ППП);
   
    - різноманітність видів ППП, що дозволяє задовольнити запити різних категорій платників відповідно до їх способу життя й рівня володіння сучасними технологіями – каси банків і фінансових компаній, платіжні термінали самообслуговування, системи Інтернет-банкінгу й мобільного банкінгу, більшість яких підтримують можливість цілодобової дистанційної оплати;
   
    - забезпечення своєчасного надходження прийнятих платежів на рахунки одержувачів, відкриті в їх обслуговуючих банках (для роботи з ПС «FLASHPAY» не потрібно відкриття додаткових рахунків);
   
    - присутність логотипа Постачальника на екранах платіжних терміналів і систем дистанційних платежів нагадує платникам (у тому числі, тим, хто в цей момент оплачує інші послуги) про необхідність вчасно розрахуватися з даним постачальником послуг;
   
    - всі прийняті нашою мережею платежі на користь Постачальника відправляються в погоджений термін єдиною сумою в супроводі електронного повідомлення або реєстру платежів, створеного у форматі, що дозволяє одержувачу автоматично відображати отримані кошти на особових рахунках абонентів. Це дозволяє істотно зменшити як робоче навантаження співробітників постачальника послуг, так і ймовірність помилок в обліку заборгованості населення.
   
   
Ми готові відповісти на ваші питання і звернення щодо співробітництва за телефонами та e-mail:
    (044) 257-20-14 (+2539), (068) 940 06 75,
kostyuchenko@fbank.com.ua

   

НОВОСТИ
   
Шановні колеги!

   
   Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем банківського працівника України!
   
   Протягом багатьох років функціонування вітчизняна банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку.
   
   Її ефективна робота сьогодні — це величезна праця, знання і досвід усіх без винятку банківських спеціалістів: менеджерів, бухгалтерів, касирів та багатьох інших.
   Усі вони заслуговують щирі слова подяки і найкращі побажання.
   
   Хай доля дарує Вам нові успіхи і звершення, нові задуми і творчу наснагу, а кожен день втілює надії та сподівання на краще!
   
   Міцного здоров’я, ще більших здобутків у Вашій професійній діяльності, добра і щастя!
   
    З повагою,
   
   від Спостережної ради та Правління
   ПАТ «Банк Фамільний», ПС «FLASHPAY»
   
   Голова Правління
   Долженко Ольга Володимирівна

   
   
Уважаемые клиенты, партнеры, коллеги!

   
Поздравляю Вас всех с главным государственным праздником – Днем Независимости Украины!

    Наша страна богата ресурсами и, в первую очередь, интеллектуально-физическими возможностями своих граждан.
   Основные ограничения лежат в плоскости выбора и пассивности большей части населения. Но мы верим в перспективы – верим, что постепенно здравый смысл и понимание своих прав и возможностей придут к большинству наших сограждан.
   
   Желаю Вам видеть больше позитивного от перемен, участвовать в них по мере возможностей, и ощущать удовлетворение и гордость от жизни именно в Украине!

   
   С уважением,
   Долженко О.В.,
   Председатель Правления
   ПАО «Банк Фамильный»,
   ПС “FLASHPAY”

   
   
   
   
Шановні колеги, партнери, клієнти!

   Інформуємо Вас, що 30.06.2017 Національний банк України зареєстрував нову редакцію Статуту ПАТ «Банк Фамільний». Згідно з ним статутний капітал збільшено на 80 млн. грн., і наразі він становить 200 мільйонів гривень.

   Таким чином, ПАТ «Банк Фамільний» вчасно і у повному обсязі виконав законодавчі вимоги  щодо мінімального розміру статутного капіталу.

   У разі необхідності, просимо звертатися за додатковою офіційною інформацією до уповноважених співробітників банку за тел. +38 (044) 257-20-14, або bank@fbank.com.ua.

   З повагою,

   Голова Правління
   ПАТ «Банк Фамільний»,
   ПС “FLASHPAY”

   Ольга Долженко   
   04.08.2017
    ПАТ «Банк Фамільний» остаточно завершив процедуру збільшення статутного капіталу до 200 млн. грн.

   ПАТ «Банк Фамільний» остаточно завершив процес збільшення статутного капіталу до рівня 200 млн.грн.
   Так, 30 червня 2017 року Національний банк України погодив нову редакцію Статуту банку. Далі, 03 липня 2017 року, здійснено реєстрацію відповідних змін в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань, а 03 серпня 2017 року отримано свідоцтво НКЦПФР № 35/1/2017 про реєстрацію випуску акцій банку.
   
   Таким чином, процес збільшення статутного капіталу ПАТ «Банк Фамільний» повністю завершено.

   
   ПАТ «Банк Фамільний» станом на 01 серпня 2017 року виконує всі економічні нормативи. Показник адекватності регулятивного капіталу Н2 на зазначену дату становить 220,60 %, що більш ніж у 22 рази перевищує значення нормативу відповідно до вимог Національного банку України.
   
   Для довідки
   ПАТ «Банк Фамільний» - український банк, заснований в 1991 році. Банк орієнтований на виконання функції платіжного агрегатора та є розрахунковим банком власної платіжної системи FLASHPAY, яка станом на 01 серпня 2017 року налічує 33 учасники. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Незалежної Асоціації Банків України, учасником Visa Inc. та НПС «ПРОСТІР», міжнародної асоціації S.W.I.F.T., ПАРД та ін. організацій.
   
написать письмо     написать контакты     контакты поиск OK
//
//